Transbest Marek Sroka

ul. Przasnyska 3, 60-461 Poznań

518-402-129 kontakt@transbest-transport.pl

Pomimo tego, że wciąż staramy się udoskonalać naszą stronę tak, by była możliwie jak najbardziej przyjazna oraz informacyjna, to wciąż pojawiają się nowe aspekty, które nam umykają i powodują nieporozumienia i niepewność klientów. Poniżej staramy się udzielić odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania.

Czy firma Transbest oferuje transport tylko w Poznaniu czy też na terenie całej Polski?

Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja ze świadczonych usług transportowych. Z tego względu niezmiennie dążymy do poszerzania naszej oferty, by wpisać się w różnorodne zapotrzebowanie klientów. Właśnie dlatego zajmujemy się transportem na terenie całej Polski.

Czy pakowaniem oraz załadunkiem pakunków do transportu muszę się zająć osobiście?

Wiemy, że nie każdy może być w stanie samodzielnie rozładować ciężki bagaż. Niezależnie od indywidualnych możliwości, z chęcią pomożemy przy załadunku i rozładunku tak, by cały proces przebiegł sprawnie i szybko.

Czy Transbest dostarczy opakowania niezbędne do zapakowania transportowanych rzeczy?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich indywidualnych potrzeb każdego klienta i z tego względu pozostawimy odpowiednie zabezpieczenie towarów po jego stronie.

Jaka jest cena usług transportowych w Poznaniu?

W obrębie miasta Poznań i jego okolic oferujemy usługi transportowe w cenie 60zł/h. W celu pełniejszego zapoznania się z cennikiem, zapraszamy na odpowiednią podstronę.

Czy Transbest świadczy usługi transportowe przy przeprowadzkach?

Nie zajmujemy się przeprowadzkami jako takimi, jednakże możemy pomóc przy załadunku, transporcie oraz rozładunku mebli.

Jeżeli nie znaleźli Państwo tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy i doradzimy w sprawie transportu.